För order & faktura

Har du frågor som rör din order hos oss, eller angående din faktura. Kontakta oss här.

order@petroseal.se

Bli kund/allmäna frågor

Har du en fråga av allmän karaktär eller vill bli kund hos oss kan du
maila oss via knappen nedan.

info@petroseal.se

Vår personal

Bengt Broberg
Sales Seals/Process fluids

bengt.broberg@petroseal.se
070-380 89 90

Tommy Jalmerud
Sales Process fluids/seals

tommy.jalmerud@petroseal.se
070-533 90 11

Lars Bergenstråhle
Sales Process Fluids/Seals

lars.bergenstrahle@petroseal.se
076-134 24 66

Carina Edström
Customer Support/Purchase

carina.edstrom@petroseal.se
070-352 41 71

Sebastian Sandquist
Customer Support/Marketing

sebastian.sandquistg@petroseal.se
070-262 55 70

Johanna Svanmo
Customer Support/Sustainability

johanna.svanmo@petroseal.se
070-686 94 00

Kenneth Ahlberg
Product manager Seals

kenneth.ahlberg@petroseal.se
072-242 47 60

Jimmy Staf
Customer Support/Key account

jimmy staf@petroseal.se
076-134 24 66

Jan Lindqvist
CEO

jan.lindqvist@petroseal.se
070-277 22 70

GA Lindberg Petroseal AB

Raseborgsgatan 9
164 74 Kista